Результативність участі у конкурсах
2014-2015 навчальний рік
ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
ІІІ місце – Смальченко Наталія, 9-А клас, учитель Лук'яненко А.Б.
І місце – Мірошниченко Юлія, 10-А клас, учитель Бондар С.М.
ІІ місце – Рибець Іван, 10-Б клас, учитель Бондар С.М.
ІІ етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика
ІІ місце – Бородіна Анна, 3-А клас, учитель Замана О.А.
ІІ місце – Мірошниченко Юлія, 10-А клас, учитель Бондар С.М.
ІІІ місце – Рибець Іван, 10-Б клас, учитель Бондар С.М.
ІІІ місце – Закорко Вікторія, 11 клас, учитель Лук'яненко А.Б.
2013-2014 навчальний рік
ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІІ місце – Смальченко Наталія, 8 клас
ІІ місце – Мірошніченко Юлія, 9 клас
ІІ місце – Назаренко Людмила, 10 клас
ІІІ місце – Шевченко Дарина, 10 клас
ІІ місце – Миколаєнко Марина, 11 клас
2012-2013 навчальний рік
Результативність участі у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцека, ІІ етап
1. Салій Ю., 4 клас – І місце
2. Рибець І., 8 клас – І місце
3. Данильчук В., 10 клас – ІІ місце
Результативність участі у Міжнародному конкурсі з української мови імені Т.Г. Шевченка, ІІ етап
1. Смальченко Н., 7 клас – ІІІ місце
2. Мірошниченко Ю., 8 клас – І місце
3. Рибець І., 8 клас – ІІ місце
2011-2012 навчальний рік
Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика
1. Салій Юлія, ІІ м., 4-Б
2. Золотнікова Дарина, ІІ м., 7-А
4. Рибець Іван, ІІ м., 7-Б
5. Закорко Вікторія, ІІІ м., 8-А
6. Третякова Наталія, ІІ м., 9-А
7. Олех Анна, ІІІ м., 9-Б
8. Космінський Андрій І м., 11
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
1. Смальченко Наталія ІІІ м., 6-Б
2. Космінський Андрій І м., 11
Історико - краєзнавча конференція «Мій рідний край – історія жива»
1. Космінський Андрій ІІІ м., 11
2. Шевченко Вікторія ІІІ м., 11
Екскурсійне орієнтування
1. Смальченко Наталія Ім., 6-Б
2. Ковшар Руслан І м., 6-Б
Науково – методична конференція «Екологізація виробництва» КІСумДУ
1. Гавро Аліна диплом ІІІ ступеня, 11
Конкурс читців «Чарівний світ слова»
1. Ігнатенко Ігор, гран-прі, 10
2. Елдзарова Аза ІІІ м., 8-А
3. Ярмош Каріна І м., 6-А
Конкурс «Дивосвіт»
1. Туманов Даніл ІІ м., 3-А
Конкурс «Листи до Св. Миколая»
1. Тимошевська Катерина І м., 2-А
Конкурс істориків «Допитливі та кмітливі»
1. Трубінова Ольга ІІІ м., 8-В
Конкурс «Найкращий відгук про сучасну дитячу прозу»
1. Кондратенко Ірина ІІ м., 5-Б
|