Головна
Реєстрація
Вхід
Четвер
17.08.2017
22:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9
Конотопської міської ради Сумської області

Меню сайту

Хмарні сервіси

Актуальні відео

Відвідування сайту

Точний час

Корисні сайти
urok-ua.com

Пам'ятні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Хмаринка тегів

Наше опитування
Чи потрібні олімпіади учням?
Всього відповідей: 192

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Призери конкурсів 

Результативність участі у конкурсах

2014-2015 навчальний рік

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

ІІІ місце – Смальченко Наталія, 9-А клас, учитель Лук'яненко А.Б.

І місце – Мірошниченко Юлія, 10-А клас, учитель Бондар С.М.

ІІ місце – Рибець Іван, 10-Б клас, учитель Бондар С.М.

ІІ етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІ місце – Бородіна Анна, 3-А клас, учитель Замана О.А.

ІІ місце – Мірошниченко Юлія, 10-А клас, учитель Бондар С.М.

ІІІ місце – Рибець Іван, 10-Б клас, учитель Бондар С.М.

ІІІ місце – Закорко Вікторія, 11 клас, учитель Лук'яненко А.Б.

2013-2014 навчальний рік

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІІ місце – Смальченко Наталія, 8 клас

ІІ місце – Мірошніченко Юлія, 9 клас

ІІ місце – Назаренко Людмила, 10 клас

ІІІ місце – Шевченко Дарина, 10 клас

ІІ місце – Миколаєнко Марина, 11 клас

 

2012-2013 навчальний рік

Результативність участі у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцека, ІІ етап  

1.      Салій Ю., 4 клас – І місце   

2.  Рибець І., 8 клас – І місце

3.  Данильчук В., 10 клас – ІІ місце

 Результативність участі у Міжнародному конкурсі з української мови імені Т.Г. Шевченка, ІІ етап

1.      Смальченко Н., 7 клас – ІІІ місце

2.      Мірошниченко Ю., 8 клас – І місце

3.      Рибець І., 8 клас – ІІ місце

2011-2012 навчальний рік

 

 

 Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

1.   Салій Юлія, ІІ м., 4-Б

2.   Золотнікова Дарина, ІІ м., 7-А

4.   Рибець Іван, ІІ м., 7-Б

5.   Закорко Вікторія, ІІІ м., 8-А

6.   Третякова Наталія, ІІ м., 9-А

7.   Олех Анна, ІІІ м., 9-Б

8.   Космінський Андрій І м., 11

 

 Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді   імені Тараса Шевченка

 

1.      Смальченко Наталія ІІІ м., 6-Б

2.      Космінський Андрій І м., 11

Історико - краєзнавча конференція «Мій рідний край – історія жива»

1.      Космінський Андрій ІІІ м., 11

2.      Шевченко Вікторія ІІІ м., 11

Екскурсійне орієнтування

1.      Смальченко Наталія Ім., 6-Б

2.      Ковшар Руслан І м., 6-Б

Науково – методична конференція «Екологізація виробництва» КІСумДУ

1.      Гавро Аліна диплом ІІІ ступеня, 11

Конкурс читців «Чарівний світ слова»

1.       Ігнатенко Ігор, гран-прі, 10

2.      Елдзарова Аза ІІІ м., 8-А

3.      Ярмош Каріна І м., 6-А

Конкурс «Дивосвіт»

1.      Туманов Даніл ІІ м., 3-А

Конкурс «Листи до Св. Миколая»

1.  Тимошевська Катерина І м., 2-А

Конкурс істориків «Допитливі та кмітливі»

1.  Трубінова Ольга ІІІ м., 8-В

Конкурс «Найкращий відгук про сучасну дитячу прозу»

 

1.  Кондратенко Ірина ІІ м., 5-Б


Блог Холодьон Ю.В.

Блог Алєксєєвої Ю.

Відео

Підручники

25 років

ЗНО-2017

Ювілей школи

Благодійні внески

Портфоліо вчителів

Твоя безпека

Державний стандарт

Погода в Конотопі

Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Пошук

Архів записів

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2017