Головна
Реєстрація
Вхід
Четвер
17.08.2017
22:34
Вітаю Вас Гість | RSS

Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9
Конотопської міської ради Сумської області

Меню сайту

Хмарні сервіси

Актуальні відео

Відвідування сайту

Точний час

Корисні сайти
urok-ua.com

Пам'ятні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Хмаринка тегів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 158

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Призери олімпіад 

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади (ІІ, ІІІ етапи)

2014-2015 навчальний рік

ІІ (міський) етап олімпіад

Навчальний предмет Місце, ПІ учня ПІП учителя
Українська мова і література

ІІІ, Золотнікова Дарина, 7-А

ІІІ, Смальченко Наталія, 9-А 

І, Мірошниченко Юлія, 10-А

ІІ, Закорко Вікторія, 11

Зарва М.М.

Лук'яненко А.Б.

Бондар С.М.

Лук'яненко А.Б.

Історія ІІІ, Ковшар Руслан, 9-А Куценко Г.В.
Хімія

ІІІ, Золотнікова Дарина, 7-А

ІІ, Смальченко Наталія, 9-А

Біла В.О.
Математика

ІІІ, Закорко Денис, 7-Б

ІІ, Смальченко Наталія, 9-А

Шуть В.Б.
Англійська мова

ІІІ, Рибець Іван, 10-Б

ІІІ, Закорко Вікторія, 11

Хоменко Т.Ф.
Біологія

ІІ, Снєгова вікторія, 8-А

ІІ, Смальченко Наталія, 9-А

ІІІ, Мірошниченко Юлія, 10-А

Коженко В.О.

Лавриненко О.С.

Лавриненко О.С.

     
     
     

 

2013-2014 навчальний рік

 ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад 

МатематикаІІІ місце – Смальченко Наталія, 8 клас

Історія. ІІІ місце – Ковшар Руслан, 8 клас

ІІІ місце – Кулішова Аліна, 11 клас

Англійська мова. І місце – Мірошніченко Юлія, 9 клас

               ІІІ місце – Рибець Іван, 9 клас

         ІІІ місце – Данильчук Вікторія,11 клас

Географія. ІІ місце – Мєдвєдєва Наталія, 7 клас

ІІІ місце – Снєгова Вікторія, 7 клас

ІІІ місце – Олех Анна, 11 клас

Основи правознавства. ІІІ місце – Закорко В., 10 клас

Фізична культура. ІІ місце – Кулішова А., 11 клас

Українська мова і література. І місце – Рибець І., 9 клас

ІІІ місце - Мірошніченко Ю., 9 клас

ІІІ місце - Стогнушко К., 8 клас

ІІ місце - Черпак І., 10 клас

ІІІ місце - Закорко В., 10 клас

ІІ місце - Данильчук В., 11 клас

 

2012-2013 навчальний рік

 ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад 

 Українська мова і література

ІІІ місце – Рибець І., 8 клас

 Педагогіка і психологія

          ІІІ місце – Кулішова А., 10 

ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад

 Українська мова і література

І місце – Рибець І., 8 клас

ІІІ місце – Матюха К., 8 клас

ІІІ місце – Данилова А., 9 клас

ІІ місце – Данильчук В., 10 клас

ІІІ місце – Олех А., 10 клас

 Географія

ІІ місце – Кулішова А., 10 клас

ІІІ місце – Олех А., 10 клас

 Англійська мова

ІІ місце – Рибець І., 8 клас

ІІІ місце – Книр А., 9 клас

 Обслуговуюча працю

І місце – Висоцька В., 11 клас

 Технічна праця

ІІІ місце – Тетера Я., 10 клас

 Інформаційні технології

ІІ місце – Ільченко В., 9 клас

 Педагогіка і психологія

І місце – Кулішова А., 10 клас

 Фізична культура

ІІ місце - Кулішова А., 10 клас

 2011-2012 навчальний рік

Переможці та призери міських етапів олімпіад з української мови та літератури

1.    Рибець Іван І м., 7-Б

2.      Курченко Катерина ІІІ м., 7-Б

3.      Данильчук Вікторія ІІ м., 9-А

4.      Космінський Андрій ІІ м., 11

5.      Олех Анна ІІІ м., 9-Б

6.      Золотникова Дарина І м., 4-Б

З англійської мови

1.    Данильчук Вікторія, ІІ м., 9-А

2.      Золотникова Дарина ІІ м., 9-А

3.      Задера Ян ІІІ м., 7-Б

4.      Стогнушко Катерина ІІІ м., 6-А

5.      Рибець Іван ІІІ м., 7-Б

 

 

 


Блог Холодьон Ю.В.

Блог Алєксєєвої Ю.

Відео

Підручники

25 років

ЗНО-2017

Ювілей школи

Благодійні внески

Портфоліо вчителів

Твоя безпека

Державний стандарт

Погода в Конотопі

Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Пошук

Архів записів

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2017