Головна
Реєстрація
Вхід
Неділя
22.07.2018
07:37
Вітаю Вас Гість | RSS

Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9
Конотопської міської ради Сумської області

Меню сайту

Хмарні сервіси

Актуальні відео

Відвідування сайту

Точний час

Корисні сайти
urok-ua.com

Пам'ятні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Хмаринка тегів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 166

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Сторінка директора 

Життя чи то установи,  чи то людини, пройшовши певний період, спонукає до аналізу та звіту. Звітують офіціально (формально або реально), звітують перед собою, власним сумлінням, звітують перед громадою чи перед  Богом.

Згадаймо 2015 рік.

Ювілей року

Цей  рік для нашої школи, мабуть, як і всі попередні не був однаково рівним в усіх його площинах і вимірах. Значить, є чому радіти, пишатися, є за чим сумувати, за що дорікати.

 І все ж таки, минулий рік – ювілейний. 50 років рідній дев’ятій. Це багато чи мало? Для історії світу –це лише мить, що швидко проходить. Для школи – це довгий і непростий шлях. Ми довго готувалися: збирали матеріали для книги «Історія моєї школи», робили ремонт  у фойє, писали сценарій свята, виготовляли декорації, шили костюми  і, зрозуміло, дуже хвилювалися, адже на ювілейне свято Першого дзвоника запрошені вчителі-пенсіонери, які працювали в нашій школі, випускники різних років, представники влади, меценати.

А потім приємні слова-спогади гостей, щирі побажання на майбутнє, пам’ятні подарунки… І знову спогади… Тепер уже про радісні моменти святкування шкільного ювілею, про цікаві зустрічі і , насамкінець, відчуття вдячності тим, хто долучився до цієї події.

Гордість року

2015 дав багато приводів для того, щоб пишатися своєю приналежністю до великої родини школи № 9. У першу чергу, це учні, які прославили школу значними перемогами:

 • Смальченко Наталія, 5 призових місць в ІІ етапі Всеукраїнськихолімпіад з української мови і літератури, біології, хімії, математики, фізики; 1 призове місце в мовно-літературному конкурсі імені Т.Г. Шевченка.

 • Рибець Іван, 2 призові місця в ІІ етапі Всеукраїнськихолімпіад з української мови і літератури, англійської мови, 2 призові місця в мовно-літературних конкурсах імені Петра Яцика, Т.Г. Шевченка.

 • Мірошниченко Юлія, 2 призові місця в ІІ етапі Всеукраїнськихолімпіад з української мови і літератури, екології; 2 призові місця в мовно-літературних конкурсах імені Петра Яцика, Т.Г. Шевченка; 1 місце в обласному етапі конкурсу-захисту дослідницьких робіт МАН.

 • Закорко Вікторія, 3 призові місця в ІІ етапі Всеукраїнськихолімпіад з української мови і літератури, економіки, англійської мови; 1 призове місце в мовно-літературному конкурсі імені Петра Яцика.

Пишаємося перемогою нашої колеги Благодарової Ю.С. в міському та обласному етапі конкурсу «Класний керівник року - 2015» з досвідом виховної роботи за темою «Створення життєтворчого освітнього простору».

Незмінно гордістю школи лишається Фоменко В.М., який серед працюючих сьогодні педагогів школи є не тільки вчителем з найбільшим стажем, учителем з найдавнішими традиціями залучення учнів до спорту, а й єдиним, мабуть, у місті фізруком-поетом. Цього року з-під його пера вийшла ода «Рідній школі» з нагоди її ювілею.

Відкриття року

Дотримуючись принципу «Ніколи не зупинятися на досягненому», педагоги школи у 2015 році відкрили для себе нові форми навчально-виховної роботи:

 • математичне та англомовне кафе як інноваційна форма організації уроку;

 • мовний пришкільний табір – змістовне канікулярне дозвілля;

 • участь у Всеукраїнському експерименті «Хмарні сервіси в освіті»;

 • упровадження курсу «Мнемотехніка».

  А ще відкриттям року стала Медведєва Наталія, учениця 9-А класу, яка посіла 1місце в олімпіаді з правознавства - предмету, з якого давно ми не мали переможців  Всеукраїнських олімпіад.

  Рекорд року

Минулий рік у порівнянні з попередніми   став рекордним за кількістю учнів-учасників захисту дослідницьких робіт Малої академії наук. Уперше за останні 20 років до навчання 1 вересня 2015 року приступило чотири перших класи. На рекордно велику суму (103 тисячі грн) отримала школа подарунків від випускників та меценатів школи з нагоди 50-річного ювілею.

Рекордною стала кількість балів: упродовж року 3 вистави.

Прем’єра року

Традиція школи фільмувати цікаві події шкільного життя ознаменувалася цього року прем’єрою  стрічки «50 років. Усе тільки починається…»

1 вересня відбулася презентація книги-літопису шкільного життя «Історія моєї школи».

Уперше 25 вересня школа приймала велику й поважну делегацію директорів гімназій та шкіл України в рамках  Всеукраїнської конференції Асоціації «Відроджені гімназії України».

Прем’єрою стало й виїзне жовтневе засідання педагогічної ради  до осіннього лісу. «Лоно природи» не тільки не відволікало від серйозних педагогічних питань, а навпаки надихало на креативність у вирішенні поставлених завдань.

Милосердя року

На жаль, минулий рік позначився збільшенням в місті кількості серйозно хворих дітей. Ми не були байдужими до жодного звернення про матеріальну допомогу в лікуванні. Ми вчилися бути чуйними в ході акції «Твори добро», у процесі виготовлення листів-оберегів воїнам АТО, під час заходів до Дня людей похилого віку, Дня інвалідів, Дня співчуття ВІЛ-інфікованим.

Несподіванка року

Першою приємною несподіванкою була поява в школі аж двох чоловіків-викладачів фізики, які були запрошені з конотопських технікумів для заміни уроків хворої вчительки Ворони Г.В. Дякуємо Кипарису В.Є., Струку М.В. за надану педагогічну допомогу.

Друга приємна несподіванка – танцювальний флеш-моб учителів школи та барабанний батл замість традиційних фанфар на святі Першого дзвоника.

Втрати року

Прикро, але маємо й  втрати в минулому році:

 • зменшення кількості переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін;

 • відміна доплати 10% учителям за престижність праці.

  Віримо, престижність учительського труда все-таки має збільшитися, напруженість– зменшитися, результативність навчання – підвищитися.

  Надія року

Кінець 2015 року став періодом надії на повернення тепла в навчальні кабінети школи, яке повною мірою не забезпечила нова котельня, що працює на твердому паливі.

Таким видався минулий 2015 рік. Будемо вірити, що наступний 2016-й збагатить історію школи новими знаковими подіями, принесе приємні сюрпризи, радісні зустрічі та відкриття, стане роком звершення надій випускників 11-х класів, розкриє нові горизонти усім, хто не стоїть на місці, хто прагне розвитку, досконалості!

                                                                                                Світлана Бондар

_________________________________________________________________________________________

Шановні працівники школи, батьки, учні!

Йде в історію 2013 рік. Для нашої школи він був важливим. Щиро хочу подякувати усім працівникам школи за плідну роботу та її результати. Висловлюю вдячність і батькам наших учнів за довіру й підтримку. Вітаю учнів школи із зимовими святами й такими очікуваними канікулами.

Напередодні Нового року ми особливо гостро відчуваємо, як швидко летить час, помічаємо, як подорослішали наші діти, розуміємо, наскільки дорогі нам рідні та близькі. Кожен згадує найголовніші для нього події, зустрічі, слова. До десятки значущих подій школи цього року увійшли:

1.       Встановлено вищу кваліфікаційну категорію 4 учителям (усього 17 педагогів), присвоєно звання «старший учитель»  2 учителям (усього 5 педагогів).

2.      Два педагоги  школи представляли місто в обласних конкурсах педагогічної творчості: Тимошина А.В. – «Учитель року», Пасько І.А. – «Золоте серце».

3.      25 призових місць у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (2011 рік – 8 місць, 2012 – 14 місць) та 11 призових місць у  мовно-літературних конкурсах.

4.      1 місце в міській шкільній спартакіаді.

5.      2 місце в міському конкурсі учнівських театрів художнього слова, 2 місце в міському конкурсі драматичних колективів «у гостях у Мельпомени», два перших місця у міському фестивалі хореографічних колективів «Політ фантазії».

6.      2 місце в міському конкурсі готовності школи до нового 2013-2014 навчального року (тримаємо призове місце чотири роки поспіль).

7.      Введення до навчального плану 1-4 класів уроків хореографії.

8.     Створення  другого комп’ютерного класу на базі початкової школи.

9.      Відкриття групи продовженого дня в приміщенні основної школи.

10.  Стали мамами 5 наших прекрасних молодих колежанок.

Очікуючи на Новорічну ніч,  ми сподіваємося, що вона подарує нам щастя й трохи дива. Адже воно, як говорять, іноді трапляється. І все ж таки розраховуємо на власні сили, на те, що можемо здійснити самі в роботі та навчанні, творчості та спорті. Ми в змозі змінити життя навколо себе або хоча б покращити його. Гарантія цьому – наша працелюбність й життєва енергія.

Нехай у Новому році вас супроводжує удача, нехай будуть живі та здорові дорогі та близькі люди! Нехай вас зігріває святе тепло сімейного вогнища! Щиро бажаю всім у новому році успіхів і благополуччя, любові й злагоди, миру й добра!

З Новим 2014 роком!

 Світлана Бондар

___________________________________________________________________________________

 Школа - це так просто!

Школа - це так складно!

 У житті кожного школяра можна виділити певну хронологію подій. Від першого дзвоника до останнього. До того ж, з кожним роком, з кожною миттю школяр відкриває щось для себе. Його шкільний світ розширюється від маленького розміру рідного класу до великої кількості кабінетів. У дитини формується свій погляд не тільки на школу, а й на цілий світ, що оточує його

1 клас, 

1  вересня. Ранок.

-    Доню, збирайся швидше. Йдемо до школи.

Ряди святково одягнених дітлахів, що боязко топчуться з ноги на ногу. Дівчатка, усі, як одна, у новеньких формах-сукнях, хлопчики в штанцях та накрохмалених сорочках. І в кожного учасника цього дійства традиційний гладіолус, удвічі вищий, за самих первачків. А от і я стою. Така ж маленька, трохи перелякана дівчинка з двома великими білими бантами на півголови.. А в руці у мене не гладіолус, а айстри...

1 вересня. День.

-    Мамо, я хочу додому!

10 вересня

-     А вчитися весело...

25 травня

      - Ура, канікули!

Тепер я вже доросла, без усякої зніяковілості крокую шкільними коридорами, вітаючись з учителями та дітьми. За роки навчання та праці я пройнялася цією незвичайною атмосферою. Що й казати - парти й стіни стали зовсім рідними!

            Колись нам, учням, говорили: «Школа - рідний дім». Діти не розуміють цей вислів. Який же це дім? Удома мама, тато, тепле ліжко, улюблені іграшки...

Але, як говориться, розуміння приходить з роками. Зараз вважаю школу не просто звичайним навчальним закладом (де з восьмої ранку й до третьої години йдуть заняття), а дивним світом, сповненим чудових миттєвостей, спогадів...

З упевненістю можу сказати, що школа для мене  - другий дім, люди, що знаходяться поряд - моя друга родина.  Це дійсно дім, де ми живемо, зростаємо, розвиваємося, уперше закохуємося, учимося дружити. Школа - дім, у якому відбувається те, чого більше ніде у світі не буває. Тут усе таке особливе, таке інше.  Узяти хоча б шкільний дзвінок. Ну, де ви ще почуєте його? Тут відбувається те, що назавжди лишається в пам'яті кожної людини. І це не випадково.

Учителі, як батьки, виховують нас, переживають за кожного, учать любові, справедливості і порядності.

Школа - чудова країна. Люблю коли ще нема нікого з дітей, пройтися шкільними коридорами. Тихо... Але скоро, дуже скоро «увірветься» наша галаслива сімейка. Світ оживе й закрутиться. Часом незрозуміло: чи то ми навколо нього, чи то він навколо нас.

Школа, ніби вулик, а ми його працьовиті мешканці, спільна праця яких приносить чудовий 
солодкий мед.

 Школа - це так просто! Школа - це так складно!

 

А ви часто згадуєте рідну школу, шановні випускники? 

Світлана Бондар

__________________________________________________________________________

 

«Нарешті!» – радісно промовила мені вранці 1-го вересня наша школа.  Нарешті, після 90 днів літньої тиші та самотності повернулася до нас велика родина учнів: розумних і бешкетливих, веселих і непосидючих,  спортивних і співучих. Школа чекала на вас, ремонтувалася, вмивалася, виглядала своїх діточок усіма вікнами.

      Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Першокласники, озирніться навколо! Поруч з вами стоять ваші майбутні товариші, які неодмінно стануть вам вірними друзями. Школа – це цілий світ багатьох цікавинок: в ньому знайдеться місце для кожного з вас не тільки за партою, але й на спортивному майданчику, вашим творчим талантам на сцені, і вашим шедеврам майстерності на наших виставках!  

І я абсолютно впевнена, що кожен з вас буде тією яскравою зірочкою, що освітлить ще більше нашу найкращу і найулюбленішу школу! Ласкаво просимо до нашого великого колективу Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  № 9!

Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя.

Це справді світле і добре свято! Свято і для тих, хто вчився, і тих, хто ще збирається до школи. Це свято для вчителів, викладачів, випускників, першокласників, мам, татусів, бабусь і дідусів! 

Кожного року школа готує подарунки своїм учням. Цей навчальний рік ознаменувався урочистим відкриттям нового парадного входу. Перепланування вхідної групи стало можливим завдяки спонсорській підтримці випускників школи різних років: Змислі Сергія, Либаня Сергія, Черевка Сергія,  Богомаза Сергія, подружжя Осадчих Олексія та Ірини, Солов’я Сергія, Кобзаря Валерія, Кліндухова Олега та колишнього вчителя школи Здоровцова Сергія.

Від імені учнівського та педагогічного колективу щиро дякую  вам, шановні випускники, за те що зрозуміли нашу проблему, відгукнулися, допомогли!

Мій низький уклін вашим батькам і повага за виховання таких порядних щирих дітей!

Я вітаю всіх з цим чудовим днем! Хай у Вас усе буде добре, все складеться у житті й виповняться найзаповітніші мрії.

 

 01 вересня 2012 року                                                                           Світлана Бондар


Блог Холодьон Ю.В.

Блог Алєксєєвої Ю.

Відео

Підручники

25 років

ЗНО-2017

Ювілей школи

Благодійні внески

Портфоліо вчителів

Твоя безпека

Державний стандарт

Погода в Конотопі

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пошук

Архів записів

Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites

 • Copyright MyCorp © 2018