Головна
Реєстрація
Вхід
Четвер
21.11.2024
10:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9
Конотопської міської ради Сумської області

Меню сайту

Хмарні сервіси

Актуальні відео

Відвідування сайту

Точний час

Корисні сайти
urok-ua.com

Пам'ятні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Хмаринка тегів

Наше опитування
Чи потрібні олімпіади учням?
Всього відповідей: 207

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Практичні поради 

Практичні поради

 

Загальні поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон

Нікому не довіряйте Ваш паспорт. Документи, що засвідчують Вашу особу, завжди повинні знаходитись тільки у Вас.

Якщо Ви збираєтесь працювати чи навчатися за кордоном, Вам необхідно підписати контракт. Контракт повинен бути написа­ний зрозумілою Вам мовою, а також містити інформацію про умови (оплату, вихідні дні, роботу у святкові дні, медичне стра­хування), місце та час Вашої майбутньої праці чи навчання.

Пам'ятайте! Легально працювати за кордоном можна лише за наявності робочої візи. Ніякий інший вид візи не дає права на працевлаштування за кордоном.

Залиште вдома детальну інформацію про майбутнє місце пере­бування за кордоном з адресою та контактними телефонами, а також копію свого паспорта та контракту. Ми б також реко­мендували залишити своє фото та адреси Ваших іноземних друзів.

Дізнайтесь номери телефонів українських посольств та кон­сульських представництв за кордоном та візьміть їх із собою. Якщо Ви опинились у скрутній ситуації або Вам хтось загро­жує, звертайтесь до представників своєї країни, які допомо­жуть Вам. Якщо в країні Вашого перебування немає посоль­ства України, телефонуйте в посольство України в сусідній державі.

В зарубіжних країнах активно працюють неурядові організа­ції та служби, що надають допомогу особам, які опинились у скрутному становищі. Звертайтесь до них при необхідності.

Термін перебування на території іноземної держави вказаний у Вашій візі. Порушення візового режиму унеможливить Ваш наступний виїзд за кордон. Дотримуйтесь правил візового ре­жиму!

Пам'ятайте, що знання хоча б елементарних слів іноземної мови значно полегшить Ваше перебування за кордоном.

 

Ви вирішили працювати за кордоном

У пошуках роботи за кордоном можуть допомогти молодіжні бізнес-центри, численні інформаційні дайджести (ЗМІ, реклама), вищі навчальні заклади і, звичайно ж, поради знайомих. Якщо ви вже знайшли роботу, тоді...

Обережно! Спочатку необхідно вийти зі стану ейфорії від пер­спектив, про які ви мрієте. Якщо після цього ваше рішення щодо роботи за кордоном не зміниться, треба детально розібратися: звід­ки ви отримали інформацію про таку роботу; чи є це джерело над­ійним; чи влаштовують вас умови вашої майбутньої роботи. Осо­бливо обережно слід підходити до такого вибору майбутньої робо­ти жінкам та дівчатам - за роки незалежності України з країн СНД було вивезено 12 мільйонів жінок та дівчат віком від 12 років.

Обов'язково! Від'їжджаючи, залиште вашій родині, друзям чи родичам якомога точніші координати вашого майбутнього місця перебування (адресу та реквізити організації; всі можливі контак­тні телефони; адресу вашого майбутнього місця проживання; ко­ординати особи, через яку ви знайшли роботу - менеджера органі­зації, знайомого, який порадив цю роботу).

Телефонуйте додому обов'язково!

 

Якщо Ви ідете працювати за кордон

переконайтеся, що агенція (фірма), що пропонує Вам роботу, має ліцензію на працевлаштування українських громадян за кордоном, отриману в Міністерстві праці та соціальної полі­тики України;

поцікавтеся в місцевому Центрі зайнятості, чи є у фірми по­зитивний досвід працевлаштування українських громадян за кордоном;

вимагайте спеціальної робочої візи - туристична та гостьова візи не дають права на працевлаштування.

Зверніть увагу! Підписання контракту є обов'язковою умовою пра­цевлаштування. Вимоги до контракту:

підписується у 2-х примірниках (для кожної зі сторін);

має бути укладений зрозумілою для Вас мовою (українською або російською);

повинен містити повну інформацію про умови роботи: тер­мін дії контракту, тривалість робочого дня, вихідні дні, оплата праці, умови проживання, медичне страхування, повне ім'я та адреса роботодавця, умови розірвання контракту.

Уникайте в контракті фраз на кшталт «та інші види роботи», «всі роботи на вимогу роботодавця»;

По приїзду в країну, де Ви будете працювати, зареєструйтеся в по­сольстві України; - інформація про Ваше перебування допоможе дипломатичним представникам України захистити Ваші інтереси.

 

Якщо Ви збираєтесь навчатись за кордоном...

Для того, щоб отримати дозвіл на навчання за кордоном (сту­дентська віза), необхідно підготувати низку документів. Як прави­ло, до посольства обраної країни подаються:

Свідоцтво про закінчення середньої школи (оригінал і пере­клад, завірений у нотаріуса та затверджений Міністерством юстиції та Міністерством закордонних справ України).

Документ про складання іспитів до ВНЗ України.

Довідка про те, що ти не був/була засуджений/на.

Підтвердження того, що обраний навчальний заклад за кордо­ном зацікавився тобою.

Знання мови країни перебування є основною умовою для от­римання дозволу на навчання. Часто навчальні заклади вима­гають посвідчення про складання іспитів з мови.

Запам'ятай, туристична віза не дає права на отримання статусу студента за кордоном!

Більш докладну інформацію про можливість навчатись за кор­доном можна отримати в посольстві обраної країни, а також у культурному центрі/товаристві посольства.

Попередження торгівлі людьми


Блог Холодьон Ю.В.

Блог Алєксєєвої Ю.

Відео

Підручники

25 років

ЗНО-2017

Ювілей школи

Благодійні внески

Портфоліо вчителів

Твоя безпека

Державний стандарт

Погода в Конотопі

Календар
«  Листопад 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Пошук

Архів записів

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2024