Головна
Реєстрація
Вхід
Вівторок
12.12.2017
01:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9
Конотопської міської ради Сумської області

Меню сайту

Хмарні сервіси

Актуальні відео

Відвідування сайту

Точний час

Корисні сайти
urok-ua.com

Пам'ятні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Хмаринка тегів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 160

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Спорт 
Спортивні досягнення

 

І місце з легкоатлетичного кросу

 

1.     Москаленко Олександр 11

2.     Михтуненко Сергій 11

3.     Мороз леонід 11

4.     Терещенко Андрій 9-А

5.     Мовчан Віталій 9-А

6.     Зубченко Тетяна 9-А

7.     Осадча Юлія 9-А

8.     Загорулько Аліна 9-А

9.     Логвинова Юлія 8-Б

10.   Чорна Людмила 8-Б

11.    Закурдаєв Денис 8-Б

12.     Михтуненко Юрій 8-Б

13.    Говоруха Руслан 8-Б

14.    Савченко Микола 8-Б

 

ІІІ місце з баскетболу (дівчата)

 

1.     Кулішова Аліна 9-А

2.     Лісова Євгенія 9-А

3.     Пасько Катерина 9-А

4.     Сівер Катерина 8-А

5.     Карукіна Наталія 8-В

6.     Леміш Ольга 8-В

7.     Адамова Катерина 7-А

8.     Однодворець Вікторія 7-А

9.     Назаренко Анжела 7-А

10.  Кейдун Валерія 7-А

 

І місце з лижних перегонів

 

1.     Москаленко Олександр 11

2.     Терещенко Андрій 9-А

3.     Закурдаєв Денис 8-Б

4.     Михтуненко Юрій 8-Б

5.     Атаманенко Влад 8-А

6.     Мусієнко Станіслав 3-А

7.     Логвинова Юлія 8-Б

8.     Осадча Юлія 9-Б

9.     Данилова Анастасія 8-А

10  Чорна Людмила 8-Б

11.    Снєгова Вікторія 5-А

12.    Кузько Вікторія 4-А

13.     Атаманенко Назар 3-А

14.    Сивуха Владислав 6-Б

15.     Коротич Станіслав 4-Б

 

ІІ місце з гандболу

 

1.     Однодворець Вікторія 7-А

2.     Сорочинська Альона 8-Б

3.     Адамова Катерина 7-А

4.     Кейдун Валерія 7-А

5.     Зубченко Тетяна 9-А

6.     Хрокало Аліна 9-Б

7.     Кулішова Аліна 9-А

8.     Карукіна Наталія 8-В

9.     Ковтун Тетяна 7-В

 

ІІ місце з Футболу

 

1.     Глуходєд Владислав 11

2.     Шоров Владислав 11

3.     Михтуненко Сергій 11

4.     Ярмош Сергій 10

5.     Клебан Роман 10

6.     Бондар Едуард 10

7.     Мовчан Віталій 9-А

8.     Михтуненко Юрій 8-Б

9.     Полосьмак Віталій 7-А

10 Дудка Олексій 7-А

11. Павлюченко Антон 8-Б


Блог Холодьон Ю.В.

Блог Алєксєєвої Ю.

Відео

Підручники

25 років

ЗНО-2017

Ювілей школи

Благодійні внески

Портфоліо вчителів

Твоя безпека

Державний стандарт

Погода в Конотопі

Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пошук

Архів записів

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2017